Ekibimiz


Mustafa Kemal YILDIZ

Görevi: Yönetici

mustafa@kedacom.com.tr
info@kedacom.com.tr
+90(536) 8998996
+90(212) 2205550


Melih İBİŞDAYI

Görevi: Satış Müdürü

melih@kedacom.com.tr
+90(543) 6295909
+90(212) 2205550

Dahili: 104


Yusuf ALAGÖZ

Görevi: Kurumsal Satış Sorumlusu

yusuf@kedacom.com.tr
+90(507) 3065701
+90(212) 2205550

Dahili: 109


Burcu AKGÜN

Görevi: Kurumsal Satış Sorumlusu

burcu@kedacom.com.tr
+90(532) 6532477

Direkt: +90(212)220 7776


Kürşat KEÇECİ

Görevi: Kurumsal Satış Sorumlusu

kursat@kedacom.com.tr
+90(543) 5594249

Direkt: +90(212)220 7776


Taylan PARLAR

Görevi: Kurumsal Satış Sorumlusu

taylan@kedacom.com.tr
+90(545) 3573212

Direkt: +90(212)220 7776


Azize KOCAMAN

Görevi: Grafik Tasarım Sorumlusu

grafik@kedacom.com.tr
+90(212) 2205550


Dahili: 102


Sercan TOSUN

Görevi: Muhasebe Sorumlusu

muhasebe@kedacom.com.tr
+90(507) 3065702
+90(212) 2205550


Dahili: 110


GÖKHAN AKGÜN

Görevi: Teknik Müdür

gokhan@kedacom.com.tr
+90(543) 7977489
+90(212) 2205550


Dahili: 105


Yavuz YILDIRIM

Görevi: Teknik Servis

yavuz@kedacom.com.tr
+90(533) 5514179
+90(212) 2205550


Dahili: 108


Efekan YÜCEKAYA

Görevi: Teknik Servis

efekan@kedacom.com.tr
+90(533) 5514179
+90(212) 2205550


Dahili: 103


Şaban TEKİR

Görevi: Sevkiyat Sorumlusu

+90(212) 220 5550

Dahili: 111


Gökhan ÇELİK

Görevi: Perpa Teknik Servis

+90(543) 7977414


Direkt: +90(212)220 7776


Yusuf Mert KARA

Görevi: Perpa Sevkiyat Sorumlusu

+90(212) 220 7776



Danışma

danışma@kedacom.com.tr
+90(212) 2205550

Dahili: 101